Czwartek, 30 Maj 2024       imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama       Liczba ogłoszeń na stronie: 210
Dodaj stronę do ulubionych       Mapa strony
<b><a href='/'>Atrakcyjne Nieruchomości</a></b><br />Nieruchomości PELKOM - w profesjonalny sposób pomagamy naszym Klientom kupić, sprzedać lub zamienić mieszkanie, dom, lokale usługowe czy obiekty komercyjne. Na rynku nieruchomości działamy ponad 25 lat. <b><a href='/contact/8'>Wrocław</a></b><br />Serdecznie zapraszamy do siedziby naszego biura we Wrocławiu, które mieści się w centrum miasta. <b><a href='/contact/2'>Jelenia Góra</a></b><br />Najciekawsze oferty z Jeleniej Góry i Karkonoszy! U nas znajdziesz wymarzony dom!  
<b><a href='/contact/3'>Świdnica</a></b><br />Postanowiliśmy stworzyć firmę z wyjątkowymi ludzmi, którzy swoją wiedzą i kompetencją postarają się sprostać Państwa oczekiwaniom.
Zapewniamy pełną obsługę prawną. ZAPRASZAMY <b><a href='/contact/4'>Amsterdam, Görlitz</a></b><br />Dla Państwa współpracujemy z zagranicznymi partnerami by dotrzeć z ofertą do wielu klientów.

Pelkom - oferta JGA1335

Dodano dnia: 2017-10-25
Wyłączność   
typ oferty
Obiekt
rodzaj oferty
Sprzedaż
identyfikator
JGA1335
powierzchnia
1250 m2
powierzchnia działki
3510 m2
1 900 000,-
(za całość)
kraj
Polska
województwo
Dolnośląskie
miejscowość
Sosnówka
liczba pokoi
0
rok budowy
0
typ obiektu
pensjonat
media
woda, prąd, siła, gaz, kanalizacja miejska,
ogrzewanie
gazowe
Do sprzedaży niezwykle interesująca inwestycja ponieważ znajduje się 200m od dolnej stacji wyciągu gondolowego stacji narciarskiej Sosnówka, która jest w trakcie prac projektowych. Załączeniu koncepcja stacji narciarskiej z lokalizacją w/w nieruchomości. Budynek do remontu i rozbudowy powstał w 1982 roku i pełnił funkcję stołówki dla gości okolicznych ośrodków byłego Funduszu Wczasów Pracowniczych. Budynek posiada dwie kondygnacje naziemne. Posiada istniejące przyłącza wszystkich sieci: kanalizacja sanitarna, pozostałości po szafce gazowej, dawne przyłącze elektryczne do budynku.Wykonane nowe przyłącze elektryczne z szafką przyłączeniową na granicy działki od strony północnej. W sąsiedztwie znajduje się dawne przyłącze wodne wraz z zbiornikiem retencyjnym. W ramach niniejszego przedsięwzięcia planuje się przebudowę, nadbudowę i rozbudowę budynku usługowego oraz zmianę sposobu użytkowania w/w budynku z budynku usługowego na budynek mieszkalno – usługowy. Projekt uwzględnia przebudowę wjazdów na działkę, jeden na parking od strony północnej, drugi od strony południowej. Projektowana ilość miejsc parkingowych zaspakaja potrzeby mieszkańców. Na 22 projektowane mieszkania przewidziano 22 miejsca parkingowe w tym jedno dla osoby niepełnosprawnej. Na działce przewidziano miejsca rekreacji, zieleń istniejąca do zagospodarowania oraz dodatkowo zieleń niska projektowana. Mieszkania na parterze posiadają tarasy-ogródki wydzielone od pozostałej powierzchni ogólnodostępnej. Pozwolenie na budowę

Oferta prowadzona przez Jerzy Kisiel , licencja 16, proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 601789770,  601789770 lub na adres e-mail: office@pelkom.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

E-mail zwrotny


WiadomośćUWAGA!!!
Aby wysłać wiadomość musisz wypełnić wszystkie pola jak też podać kod z obrazka.

Wyslij ofertę jako e-mail:


Super oferty