Czwartek, 30 Maj 2024       imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama       Liczba ogłoszeń na stronie: 210
Dodaj stronę do ulubionych       Mapa strony
<b><a href='/'>Atrakcyjne Nieruchomości</a></b><br />Nieruchomości PELKOM - w profesjonalny sposób pomagamy naszym Klientom kupić, sprzedać lub zamienić mieszkanie, dom, lokale usługowe czy obiekty komercyjne. Na rynku nieruchomości działamy ponad 25 lat. <b><a href='/contact/8'>Wrocław</a></b><br />Serdecznie zapraszamy do siedziby naszego biura we Wrocławiu, które mieści się w centrum miasta. <b><a href='/contact/2'>Jelenia Góra</a></b><br />Najciekawsze oferty z Jeleniej Góry i Karkonoszy! U nas znajdziesz wymarzony dom!  
<b><a href='/contact/3'>Świdnica</a></b><br />Postanowiliśmy stworzyć firmę z wyjątkowymi ludzmi, którzy swoją wiedzą i kompetencją postarają się sprostać Państwa oczekiwaniom.
Zapewniamy pełną obsługę prawną. ZAPRASZAMY <b><a href='/contact/4'>Amsterdam, Görlitz</a></b><br />Dla Państwa współpracujemy z zagranicznymi partnerami by dotrzeć z ofertą do wielu klientów.

Pelkom - oferta JGA101

Dodano dnia: 2016-03-04
typ oferty
Obiekt
rodzaj oferty
Sprzedaż
identyfikator
JGA101
powierzchnia
2070 m2
powierzchnia działki
10000 m2
4 500 000,-
(za całość)
kraj
Polska
województwo
Dolnośląskie
miejscowość
Jastrowiec
liczba pokoi
12
rok budowy
0
typ obiektu
pałac
media
woda, prąd,
NOWA CENA!!!
Pałac w 60% wyremontowany, możliwość dokupienia gruntów i zabudowań wokół pałacu.
Budynek obecnie istniejącego pałacu został wzniesiony prawdopodobnie od nowa w drugiej połowie XVII wieku. Budynek wzniesiono na planie prostokąta zbliżonego do kwadratu i nadano mu wysokość trzech kondygnacji, przy czym kondygnacja dolna tworzy piwnicę oświetloną dużymi oknami umieszczoną ponad poziomem fosy. Pałac jest dosyć masywną, dwupiętrową budowlą murowaną z kamienia i cegły, otynkowaną. Budynek nakryto dachem mansardowym nad którym wystaje prostokątny, wyższy trzon centralny przykryty osobno dachem dwuspadowym. Od frontu ? wieżyczka. Plan pałacu jest trzytraktowy. Wejście w lekko wystającym prostokątnym ryzalicie południowym, od północy tej samej szerokości półokrągły ryzalit. Pałac przecina na oś pd.-pn. pas pomieszczeń sień, holl, sala reprezentacyjna. Po obu stronach tego pasa liczne komnaty. Interesujący jest prostokątny holl od 2 kondygnacji przechodzący do góry przez całą budowlę i wystający ponad dach mansardowy. Nad tym dachem 10 okien doświetla od góry cały holl.
Piwnice pałacowe mieszczą się w przyziemiu. Wejście do nich prowadzi od wschodu przez drzwi umieszczone pośrodku elewacji. Od zachodu drzwi do piwnic przesunięte są od środka ku północy. Od wnętrza pałacu do piwnic dostać się można klatką schodową.
Parter ? nie był ostatnio kondygnacją reprezentacyjną,. Holl, umieszczony w centrum planu, jest ciemnym, prostokątnym pomieszczeniem z którego drzwi prowadzą do kuchni, sieni oraz pomieszczeń we wschodniej i zachodniej części budynku. W pomieszczeniu sąsiadującym od wschodu z kuchnią znajduje się winda kuchenna oraz kręcone, metalowe schody łączące parter z wyższymi piętrami.
I piętro ? było kondygnacją reprezentacyjną z monumentalnym hollem w centrum i salą północną z piękną boazerią oraz ozdobną salą.
II piętro mieszczące się częściowo w poddaszu, było kondygnacją przeznaczoną niewątpliwie dla służby.
Strych, poddasze ? znajdują się tutaj także dwa pomieszczenia mieszkalne.
Pałac posiada własne ujęcie źródlanej wodymineralnej! Istnieje możliwość eksploatacji źródła, z czym wiążą się w przyszłości dodatkowe korzyści finansowe.

Oferta prowadzona przez Jerzy Kisiel , licencja 16, proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 601789770,  601789770 lub na adres e-mail: office@pelkom.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

E-mail zwrotny


WiadomośćUWAGA!!!
Aby wysłać wiadomość musisz wypełnić wszystkie pola jak też podać kod z obrazka.

Wyslij ofertę jako e-mail:


Super oferty