Wtorek, 5 Lipiec 2022       imieniny: Antoniego, Bartłomieja, Karoliny       Liczba ogłoszeń na stronie: 210
Dodaj stronę do ulubionych       Mapa strony
<b><a href='/'>Atrakcyjne Nieruchomości</a></b><br />Nieruchomości PELKOM - w profesjonalny sposób pomagamy naszym Klientom kupić, sprzedać lub zamienić mieszkanie, dom, lokale usługowe czy obiekty komercyjne. Na rynku nieruchomości działamy ponad 25 lat. <b><a href='/contact/8'>Wrocław</a></b><br />Serdecznie zapraszamy do siedziby naszego biura we Wrocławiu, które mieści się w centrum miasta. <b><a href='/contact/2'>Jelenia Góra</a></b><br />Najciekawsze oferty z Jeleniej Góry i Karkonoszy! U nas znajdziesz wymarzony dom!  
<b><a href='/contact/3'>Świdnica</a></b><br />Postanowiliśmy stworzyć firmę z wyjątkowymi ludzmi, którzy swoją wiedzą i kompetencją postarają się sprostać Państwa oczekiwaniom.
Zapewniamy pełną obsługę prawną. ZAPRASZAMY <b><a href='/contact/4'>Amsterdam, Görlitz</a></b><br />Dla Państwa współpracujemy z zagranicznymi partnerami by dotrzeć z ofertą do wielu klientów.

Pelkom - oferta JGA930

Dodano dnia: 2016-01-29
typ oferty
Mieszkanie
rodzaj oferty
Sprzedaż
identyfikator
JGA930
powierzchnia
59 m2
110 000,-
(za całość)
kraj
Polska
województwo
Dolnośląskie
miejscowość
Komarno
liczba pokoi
2
piętro
0
liczba pięter
1
rok budowy
0
typ budynku
kamienica
materiał
cegła
stan prawny
własność
stan mieszkania
dobry
typ kuchni
oddzielna
opłaty

około 120 zł, woda z własnego ujęcia
do sprzedaży przeznaczono mieszkanie na parterze o powierzchni 59m2 w skład którego wchodzą: salon dwa pomieszczenia, łazienka i wc. Lokal  można przeznaczyć na mieszkanie jak również do prowadzenia działalności  gospodarczej (np. mała gastronomia, drobne rzemiosło itp..- siła w budynku). Centralne ogrzewanie własne. Woda z własnego ujęcia - bez opłat. Budynek3 rodzinny mieści się przy niebieskim szlaku pieszym (bursztynowy szlak). Lokalizacja: Komarno (15 min do głównej drogi A3 Jelenia Góra--Wrocław).  Wspaniałe miejsce do wypoczynku- cisza ładne widoki na Śnieżkę i Śnieżne kotły,  mikroklimat - stare pasmo gór wapiennych

Oferta prowadzona przez Jerzy Kisiel , licencja 16, proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 601789770,  601789770 lub na adres e-mail: office@pelkom.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

E-mail zwrotny


WiadomośćUWAGA!!!
Aby wysłać wiadomość musisz wypełnić wszystkie pola jak też podać kod z obrazka.

Wyslij ofertę jako e-mail:


Super oferty