Czwartek, 30 Maj 2024       imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama       Liczba ogłoszeń na stronie: 210
Dodaj stronę do ulubionych       Mapa strony
<b><a href='/'>Atrakcyjne Nieruchomości</a></b><br />Nieruchomości PELKOM - w profesjonalny sposób pomagamy naszym Klientom kupić, sprzedać lub zamienić mieszkanie, dom, lokale usługowe czy obiekty komercyjne. Na rynku nieruchomości działamy ponad 25 lat. <b><a href='/contact/8'>Wrocław</a></b><br />Serdecznie zapraszamy do siedziby naszego biura we Wrocławiu, które mieści się w centrum miasta. <b><a href='/contact/2'>Jelenia Góra</a></b><br />Najciekawsze oferty z Jeleniej Góry i Karkonoszy! U nas znajdziesz wymarzony dom!  
<b><a href='/contact/3'>Świdnica</a></b><br />Postanowiliśmy stworzyć firmę z wyjątkowymi ludzmi, którzy swoją wiedzą i kompetencją postarają się sprostać Państwa oczekiwaniom.
Zapewniamy pełną obsługę prawną. ZAPRASZAMY <b><a href='/contact/4'>Amsterdam, Görlitz</a></b><br />Dla Państwa współpracujemy z zagranicznymi partnerami by dotrzeć z ofertą do wielu klientów.

Dodawanie oferty

Jeśli chciałbyś zamieścić swoją ofertę na naszej stronie wystarczy, że wypałnisz poniższy formularz i załączysz do niego kilka zdjęć, abyśmy mogli całość dodać do naszej bazy.

Zachęcamy do współpracy z naszym biurem :)

Dane podstawowe

Imię i nazwisko:
(pole wymagane)
Twój e-mail:
(pole wymagane)
Twój telefon:
(pole wymagane)


Dane oferty

Typ oferty:
Rodzaj oferty:
Województwo:
Miejscowość:
Dzielnica:
Ulica:
Lokalizacja:
Powierzchnia: m2
Cena: PLN
Cena/Informacje: cena za m2     cena za całość      cena do negocjacji
Opis:*
* W opisie oferty należy podać odpowiednie informacje dotyczące domu, mieszkania, gruntu czy obiektu. Dodatkowo można napisać kilka zdań na temat samej oferty. Jeśli wystarczająca ilość danych nie zostanie podana oferta może (ale nie musi) być odrzucona.
Zdjęcia oferty:* Zdjęcie nr 1:

Zdjęcie nr 2:

Zdjęcie nr 3:

Zdjęcie nr 4:

Zdjęcie nr 5:


* minimum jedno zdjęcie
TU wpisz kod z obrazka...


Super oferty