Czwartek, 18 Kwiecień 2024       imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy       Liczba ogłoszeń na stronie: 210
Dodaj stronę do ulubionych       Mapa strony
<b><a href='/'>Atrakcyjne Nieruchomości</a></b><br />Nieruchomości PELKOM - w profesjonalny sposób pomagamy naszym Klientom kupić, sprzedać lub zamienić mieszkanie, dom, lokale usługowe czy obiekty komercyjne. Na rynku nieruchomości działamy ponad 25 lat. <b><a href='/contact/8'>Wrocław</a></b><br />Serdecznie zapraszamy do siedziby naszego biura we Wrocławiu, które mieści się w centrum miasta. <b><a href='/contact/2'>Jelenia Góra</a></b><br />Najciekawsze oferty z Jeleniej Góry i Karkonoszy! U nas znajdziesz wymarzony dom!  
<b><a href='/contact/3'>Świdnica</a></b><br />Postanowiliśmy stworzyć firmę z wyjątkowymi ludzmi, którzy swoją wiedzą i kompetencją postarają się sprostać Państwa oczekiwaniom.
Zapewniamy pełną obsługę prawną. ZAPRASZAMY <b><a href='/contact/4'>Amsterdam, Görlitz</a></b><br />Dla Państwa współpracujemy z zagranicznymi partnerami by dotrzeć z ofertą do wielu klientów.
PELKOM / JELENIA GÓRA
Krótka 23
58-500, JELENIA GÓRA
tel. 601789770

Zobacz na mapie

JELENIA GÓRA

Zespół biura

Jerzy Kisiel , licencja 16
Kom. 601 789 770
E-mail: office@pelkom.pl
Założyciel firmy. Absolwent Politechniki Wrocławskiej, studiów Podyplomowych na Uniwersytecie Łódzkim, Szkoły Wyższej w Płocku,IREM w Chicago, Collegium Varsoviense. Od ponad 25 lat aktywnie działa na rynku nieruchomości. Jeden z założycieli Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami,  Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, Polskiego Stowarzyszenia Doradców Rynku Nieruchomości oraz członkiem The Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS). Wykładowca na Uniwersytecie Ekonomicznym w Jeleniej Górze, od 1998 roku członek Państwowej Komisji Kwalifikacyjnej przy Ministrze Infrastruktury. 
Karolina Kisiel, licencja 6422
Kom. 601 789 770
E-mail: kkisiel@sygna.eu
Gadu-gadu: 9091706
Absolwentka prawa na Uniwersytecie Wrocławskim. Radca prawny, Swoją wiedzą i doświadczeniem doradza w skomplikowanych sprawach prawnych w firmie PELKOM oraz pośredników zrzeszonych w jeleniogórskim i dolnośląskim stowarzyszeniu

Kontakt za pomocą formularza WWW

Wypełnij formularz, a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą w ciągu 24 godzin. Spotkanie z Doradcą PELKOM jest bezpłatne!

Imię
Nazwisko
E-mail
Telefon
Kontakt z
Wiadomość

Super oferty